Lista Emotek: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
|[[Szablon:UsagiWhat|UsagiWhat]] | |[[Szablon:UsagiWhat|UsagiWhat]] | ||
|{{UsagiWhat}} | |{{UsagiWhat}} | ||
|- | |||
|[[Szablon:Nijika Ah|Nijika Ah]] | |||
|{{Nijika Ah}} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:12, 5 mar 2024
Lista emotek dostępnych na wiki:
| Nazwa | Wygląd |
|---|---|
| MadBridget | |
| HideriMeaoh | |
| AnyaSmirk | |
| UsagiWhat | |
| Nijika Ah |