Lista Emotek: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
(Dodanie Crima) |
||
| Linia 23: | Linia 23: | ||
|[[Szablon:EtnaHeh|EtnaHeh]] | |[[Szablon:EtnaHeh|EtnaHeh]] | ||
|{{EtnaHeh}} | |{{EtnaHeh}} | ||
|- | |||
|[[Szablon:CrimConfused|CrimConfused]] | |||
|{{CrimConfused}} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 10:14, 2 kwi 2024
Lista emotek dostępnych na wiki:
| Nazwa | Wygląd |
|---|---|
| MadBridget | |
| HideriMeaoh | |
| AnyaSmirk | |
| UsagiWhat | |
| Nijika Ah | |
| EtnaHeh | |
| CrimConfused |