Lista Emotek: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 19: | Linia 19: | ||
|[[Szablon:Nijika Ah|Nijika Ah]] | |[[Szablon:Nijika Ah|Nijika Ah]] | ||
|{{Nijika Ah}} | |{{Nijika Ah}} | ||
|- | |||
|[[Szablon:EtnaHeh|EtnaHeh]] | |||
|{{EtnaHeh}} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 20:16, 21 mar 2024
Lista emotek dostępnych na wiki:
| Nazwa | Wygląd |
|---|---|
| MadBridget | |
| HideriMeaoh | |
| AnyaSmirk | |
| UsagiWhat | |
| Nijika Ah | |
| EtnaHeh |